O nas | Sokół Ostróda

Menu odnośników dodatkowych

O nas

Początki

Jesteśmy grupą zapaleńców, którzy na nowym stadionie oddanym do użytku we wrześniu 2011r. rozpoczęła doping zawodników Sokoła Ostróda.

Chociaż początki były trudne i była nas garstka to z meczu na mecz przybywało sympatyków kulturalnego i głośnego dopingu a mecze zaczęły zyskiwać coraz to bardziej atrakcyjną oprawę.

Sokół Ostróda - Polonia Pasłęk 28.09.2011 - Początek

Na dzień dzisiejszy zajmujemy sektor 1A na trybunie krytej, jednak podjęliśmy starania o udostępnienie środkowego sektora na trybunie przeciwległej - odkrytej.

Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska 11.11.2011r. - Półtora miesiąca później

Działalność Klubu Kibica Trójkolorowi

We wrześniu 2011 r.  powstało Forum kibiców Sokoła "Trójkolowi", na którym po trzech miesiącach zarejestrowanych było ponad 100 kibiców.

Zakupiliśmy kilkadziesiąt szalików klubowych dla kibiców, tworzymy flagi na płot oraz dużą sektorówkę w barwach klubu .

Na każdym meczu rozdawane są gazetki kibica, przygotowywane i drukowane dzięki uprzejmości jednej z ostródzkich firm, która też podarowała bęben wspierający nas podczas dopingu.

W grudniu powstał serwis internetowy sympatyków Sokoła gdzie znaleźć można najświeższe wiadomości nt. klubu Sokół Ostróda jak również z życia kibicowskiego Trójkolorowych.

Ostatnią kolejkę rundy jesiennej sezonu 2011/2012 spędziliśmy na stadionie Startu w Nidzicy gdzie po raz pierwszy grupa około 30 kibiców dopingowała Sokół w meczu wyjazdowym a nasi piłkarze wygrali  3-0 . Mamy nadzieję, że w rundzie wiosennej na spotkania wyjazdowe będzie jeździć coraz więcej kibiców.

Start Nidzica - Sokół Ostróda 19.11.2011r.

Przyszłość

Na początku 2012r. zamierzamy zawiązać stowarzyszenie aby usankcjonować działalność kibiców i nadać jej formę prawną.

Ponadto zamierzamy stale uatrakcyjniać spotkania coraz lepszymi oprawami oraz rozruszać ostródzką publiczność wspólnym dopingiem.

Jeśli przychodzisz na mecze to zapraszamy na nasz sektor "Sokole Gniazdo" aby wspólnie dopingować nasz zespół. Czekamy na każdą osobę, która jest gotowa poświęcić swoje struny głosowe do głośnego dopingu w każdym meczu.W rundzie wiosennej kibice z młyna będą mieli udostępnione karnety na całą rundę ze sporą zniżką, w zamian za tworzenie opraw i dopingu!

W planach jest integracja środowiska kibiców piłki nożnej w naszym mieście m.in. przez organizację wspólnych spotkań przy ogniskach, kuligach, grze w piłkę na orlikach, wspólnych wyjazdach na mecze Sokoła czy reprezentacji Polski.

 

NASZ KLUB ! NASZE MIASTO ! NASZA DUMA !