Menu odnośników dodatkowych

Puchar Polski

I Runda PP - 23 lipca 19.45
Ostróda ul. 3 Maja 19

Sokół Ostróda - Stal Stalowa Wola

Sezon 2016/2017

Kolejka: 1 Kolejka
Data Status Gospodarze Wynik Wynik Goście Odnośnik
06/08/2016 - 12:00 Ukończono Legia II Warszawa 2 3 Finishparkiet D. NML
06/08/2016 - 15:00 Ukończono Huragan Wołomin 0 3 ŁKS Łódź
06/08/2016 - 16:00 Ukończono Motor Lubawa 1 2 Pelikan Łowicz
06/08/2016 - 16:00 Ukończono Ursus Warszawa 1 1 Huragan Morąg
06/08/2016 - 17:00 Ukończono Concordia Elbląg 1 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
07/08/2016 - 11:00 Ukończono Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 2 Sokół Ostróda
07/08/2016 - 16:00 Ukończono ŁKS 1926 Łomża 0 1 MKS Ełk
07/08/2016 - 17:00 Ukończono Ruch Wysokie Mazowieckie 1 1 Jagiellonia II Białystok
07/08/2016 - 17:30 Ukończono Widzew Łódź 2 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka: 2 Kolejka
Data Status Gospodarze Wynik Wynik Goście Odnośnik
12/08/2016 - 19:00 Ukończono Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 0 Concordia Elbląg
13/08/2016 - 16:00 Ukończono Motor Lubawa 0 2 Widzew Łódź
13/08/2016 - 17:00 Ukończono Huragan Morąg 0 2 Huragan Wołomin
13/08/2016 - 17:00 Ukończono MKS Ełk 0 1 Ursus Warszawa
13/08/2016 - 17:00 Ukończono Finishparkiet D. NML 2 1 ŁKS 1926 Łomża
13/08/2016 - 18:00 Ukończono Sokół Ostróda 0 2 Legia II Warszawa
13/08/2016 - 18:00 Ukończono Sokół Aleksandrów Łódzki 2 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
14/08/2016 - 11:15 Ukończono Pelikan Łowicz 1 2 Jagiellonia II Białystok
14/08/2016 - 17:00 Ukończono ŁKS Łódź 7 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka: 3 Kolejka
Data Status Gospodarze Wynik Wynik Goście Odnośnik
20/08/2016 - 11:00 Ukończono Jagiellonia II Białystok 0 0 ŁKS Łódź
20/08/2016 - 12:00 Ukończono Legia II Warszawa 2 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
20/08/2016 - 15:00 Ukończono Huragan Wołomin 0 1 MKS Ełk
20/08/2016 - 16:00 Ukończono ŁKS 1926 Łomża 2 0 Sokół Ostróda
20/08/2016 - 16:00 Ukończono Ursus Warszawa 1 3 Finishparkiet D. NML
20/08/2016 - 17:00 Ukończono Concordia Elbląg 5 1 Motor Lubawa
20/08/2016 - 17:00 Ukończono Pelikan Łowicz 0 1 Widzew Łódź
21/08/2016 - 11:00 Ukończono Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21/08/2016 - 17:00 Ukończono Ruch Wysokie Mazowieckie 2 0 Huragan Morąg
Kolejka: 4 Kolejka
Data Status Gospodarze Wynik Wynik Goście Odnośnik
24/08/2016 - 17:00 Ukończono Huragan Morąg 3 0 Jagiellonia II Białystok
24/08/2016 - 17:00 Ukończono MKS Ełk 0 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
24/08/2016 - 17:00 Ukończono Finishparkiet D. NML 3 1 Huragan Wołomin
24/08/2016 - 17:00 Ukończono Sokół Aleksandrów Łódzki 0 2 ŁKS 1926 Łomża
24/08/2016 - 17:00 Ukończono Motor Lubawa 1 6 Lechia Tomaszów Mazowiecki
24/08/2016 - 17:00 Ukończono Widzew Łódź 2 1 Concordia Elbląg
24/08/2016 - 18:00 Ukończono Pelikan Łowicz 0 1 ŁKS Łódź
24/08/2016 - 18:00 Ukończono Sokół Ostróda 0 1 Ursus Warszawa
24/08/2016 - 19:00 Ukończono Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 1 Legia II Warszawa
Kolejka: 5 Kolejka
Data Status Gospodarze Wynik Wynik Goście Odnośnik
27/08/2016 - 12:00 Ukończono Legia II Warszawa 2 0 Motor Lubawa
27/08/2016 - 15:00 Ukończono Huragan Wołomin 0 6 Sokół Ostróda
27/08/2016 - 16:00 Ukończono ŁKS 1926 Łomża 0 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
27/08/2016 - 16:00 Ukończono Ursus Warszawa 0 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
27/08/2016 - 17:00 Ukończono Jagiellonia II Białystok 2 0 MKS Ełk
28/08/2016 - 11:00 Ukończono Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 1 Widzew Łódź
28/08/2016 - 12:00 Ukończono Concordia Elbląg 1 2 Pelikan Łowicz
28/08/2016 - 17:00 Ukończono Ruch Wysokie Mazowieckie 0 3 Finishparkiet D. NML
28/08/2016 - 17:00 Ukończono ŁKS Łódź 1 0 Huragan Morąg
Kolejka: 6 Kolejka
Data Status Gospodarze Wynik Wynik Goście Odnośnik
03/09/2016 - 16:00 Ukończono Finishparkiet D. NML 6 0 Jagiellonia II Białystok
03/09/2016 - 16:00 Ukończono Concordia Elbląg 0 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
03/09/2016 - 17:00 Ukończono MKS Ełk 1 2 ŁKS Łódź
03/09/2016 - 17:00 Ukończono Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 1 Ursus Warszawa
03/09/2016 - 17:00 Ukończono Motor Lubawa 1 1 ŁKS 1926 Łomża
03/09/2016 - 18:00 Ukończono Sokół Ostróda 1 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
04/09/2016 - 11:15 Ukończono Pelikan Łowicz 1 0 Huragan Morąg
06/09/2016 - 17:00 Ukończono Sokół Aleksandrów Łódzki 3 0 Huragan Wołomin
Kolejka: 7 Kolejka
Data Status Gospodarze Wynik Wynik Goście Odnośnik
10/09/2016 - 15:00 Ukończono Huragan Wołomin 1 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
10/09/2016 - 16:00 Ukończono Ursus Warszawa 6 0 Motor Lubawa
10/09/2016 - 16:00 Ukończono Huragan Morąg 1 0 MKS Ełk
10/09/2016 - 17:00 Ukończono ŁKS 1926 Łomża 0 0 Widzew Łódź
11/09/2016 - 13:00 Ukończono Jagiellonia II Białystok 1 1 Sokół Ostróda
11/09/2016 - 16:00 Ukończono Legia II Warszawa 4 3 Concordia Elbląg
11/09/2016 - 16:00 Ukończono ŁKS Łódź 3 0 Finishparkiet D. NML
11/09/2016 - 17:00 Ukończono Ruch Wysokie Mazowieckie 0 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka: 8 Kolejka
Data Status Gospodarze Wynik Wynik Goście Odnośnik
14/09/2016 - 19:00 Ukończono Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
17/09/2016 - 16:00 Ukończono Pelikan Łowicz 1 0 MKS Ełk

Strony