Tęcza Biskupiec-Sokół Ostróda
3 : 6
Andruszkiewicz (53), Różowicz (56), Bogdaniuk (84) - Pączko (14), Hirsz (22), Dmowski (45), Śledź (50), Suchocki (73, 76)
Arbiter: Paweł Jarguz(Olsztyn) - sędzia główny PERESZCZAKO.M, WIŚNIEWSKI D. - liniowi

Składy:
Michał Przyborowski (1), Bartłomiej Bogdaniuk (7), Dariusz Gołębiowski (23), Grzegorz Kulpaka (13), Jakub Ciuńczyk (22), Rafał Ocias (11), Marcin Kudan (3), Przemysław Rybkiewicz (10), Adam Łoszkowski (20), Mateusz Różowicz (9), Piotr Andruszkiewicz (14) Kamil Kotkowski (12), Michał Danilczyk (7), Kacper Wojciechowski (22), Kamil Smyt (8), Krystian Słowicki (23), Damian Szczepański (16), Sebastian Pączko (77), Kamil Dmowski (6), Michał Jankowski (19), Rafał Śledź (14), Robert Hirsz (15)

Przebieg:
Informacja:
84'
Bartłomiej Bogdaniuk na 3:6. Znowu mamy problemy techniczne - to coś z siecią, bo nikt z nas nie ma możliwości połączenia się z internetem...
76'
Suchocki! 6:2
73'
Łukasz Suchocki po pięknej akcji na 5:2
66'
Saramak - Rybkiewicz
64'
Jankowski - Korzeniewski
Hirsz - Suchocki
56'
Mateusz Różowicz na 2:4
53'
Bramka dla Tęczy. Z dystansu bardzo ładnie strzelił Piotr Andruszkiewicz. Kamil Kotkowski bez szans
50'
Rafał Śledź głową na 4:0!

Mamy problemy techniczne z transmisją na żywo. Postaramy się wrócić jak najszybciej na wizję - podamy nowy link do transmisji jak tylko go stworzymy
45'
Kamil Dmowski na 3:0!
22'
2:0! Robert Hirsz z karnego!
14'
Sebastian Pączko na 1:0!
Informacja:
Halo, halo! Witamy ze stadionu w Biskupcu! Wkrótce podamy link do transmisji na żywo na portalu Youtube! Tutaj - tylko wynik :)
Informacja:
Mecz rozpocznie się 24 maja 2017 o godz.17:00 na stadionie przy ul.Wiosennej w Biskupcu